top of page

PRONÁJEM

Společenské akce v prostorách Retro muzea Praha a OD Kotva

Nejznámější stavba brutalistního stylu od manželů Machoninových, zapsaná jako kulturní památka České republiky, v současné době rozhodně není jen pro ozdobu, ale je aktivně využívaná. Prostor, v němž se snoubí obchod a kultura spolu s architekturou, nabízí hostům návštěvu muzea, restaurace či baru a je také ideálním prostorem k pronájmu pro vaše firemní i soukromé společenské akce.

 

Zájemci mohou pro tyto účely využít prostor v pátém nadzemním podlaží, kde se nachází i Retro muzeum Praha. To je běžně otevřeno jako expozice designu 70. a 80. let 20. století, nicméně v souladu s veškerými dalšími částmi OD Kotva jej poskytujeme i pro eventové akce. Zajišťujeme dokonce i celé akce na klíč, a to včetně možnosti kostýmovaných firemních večírků, rodinných oslav či teambuildingu. Možný je ale i jen samotný pronájem prostor. Rozlehlé místnosti v pátém nadzemním podlaží budovy, jejichž interiér prošel v posledních letech citlivou rekonstrukcí, potěší svým minimalistickým designem a vzdušností.

Pro akce menšího typu lze využít pouze část prostor muzea, s kapacitou do 100 osob, což je ideální pro vánoční večírky a firemní akce. Celková kapacita muzea je pak 350 osob.

 

OD Kotva je jednou z nejzásadnějších budov pražské předrevoluční architektury a je také tou správnou volbou pro všechny klienty, kteří mají rádi design.

Pro prohlídku prostor

a zjištění podmínek pronájmu kontaktujte:

Robert Vůjtek:

+420 604 438 010

vujtek@retromuzeumpraha.cz

bottom of page